Výběr zařízení pro Witcher 3

witcher

Notebooky pro Witcher 3

Epická hra Witcher 3 není náročná jen pro vás, ale dá slušně zabrat i vašemu notebooku. Požadavky má poměrně vysoké a rozhodně se nevyplatí podcenit. Stejně jako ve hře zvažujete každý krok, tak i při výběru nového stroje si dejte záležet

Jestli to podceníte, tak hru stěží rozjedete a teplota procesoru vystřelí nebezpečně vysoko. Což prostě nikdy není dobře.

Pamatujte, že:

s minimální požadavky Witcher 3 poběží. Ale nejspíš ne tak hladce, jak byste si přáli. Můžete přijít o kvalitu obrazu, vykreslení detailů a rychlost odezvy. 

s doporučenými požadavky si užijete hru Witcher 3 bez sekání. A navíc se nebudete muset hrabat v nastavení, abyste snížili jeho nároky. 

 

Minimální požadavky

Doporučené požadavky

Procesor

Intel Core i5-2500K
AMD Phenom II X4 940

Intel Core i7-3770
AMD FX-8350

RAM

6 GB

8 GB

Operační systém

Windows 7

Windows 7 a novější

GPU (grafická karta)

NVIDIA GeForce GTX 660
AMD Radeon HD 7870

NVIDIA GeForce GTX 770
AMD Radeon R9 290

Paměť GPU

2 GB

2 GB

Kapacita disku

min 35 GB

min 35 GB

* jsou označeny grafické karty, které mohou být nahrazeny i základní integrovanou kartou - není proto nutné ke spuštění vlastnint dedikovanou grafickou kartu

 

Aby to hrálo, tak doporučujeme

 
Produkty jsou vybrány automaticky na základě minimálních a doporučených požadavků. V případě problémů se hrou samotnou, obraťe se pro řešení na vydavatele hry.

 

Pořád nevíte, co vybrat?

Nevadí, od toho tu jsme. Napište, zavolejte, pošlete poštovního holuba. Je to na vás. Když nám řeknete, co chcete na notebooku dělat. Tak my vám za to prozradíme, jaký se na to bude nejvíc hodit

Nejhranější hry a jejich požadavky

Jestli se vám nechce dlouho studovat co a jak, můžete to vzít zkratkou. Klikněte na hru, která vás zajímá a dozvíte se všechno, co potřebujete. Včetně nabídky konkrétních notebooků.