Reference

Nakladatelství EPOCHA s.r.o.

Nakoupili jsme již několikrát. Chválím precizní přístup a zejména neobvyklou starost o komfort zákazníka.
PC vybavení již jinde nenakupujeme a jsme maximálně spokojení!

Mgr. Zdeněk Pobuda, Nakladatelství EPOCHA s.r.o.

epocha_logo

Meatfly, HANZA SPORT plus s.r.o.

Repasované stolní PC jsme pro naši firmu nakupovali již dříve. Pro počítárnu jsme se nově rozhodli jednoduše proto, že kvalita PC je na první pohled lepší a hlavně za výhodnější cenu než u našeho předchozího dodavatele. V našich prodejnách máme tyto PC již nějakou dobu a vše "šlape" tak jak má. Všem doporučuji!

Petr Odehnal, HANZA SPORT plus s.r.o.

hanza sport_logo

Aligator Mobily, ADART COMPUTERS s.r.o

Nakoupili jsme stolní PC HP 7900 SFF, s kvalitou samotného přístroje jsme dosud velmi spokojeni. Pořizovací cena byla až překvapivě nízká a stav zboží na vysoké úrovni. Nejvíce si ovšem cením osobního a přátelského přístupu teamu www.pocitarna.cz Děkuji!

Jiří Kačírek, ADART COMPUTERS s.r.o.

aligator-logo-129151
Nemocnice Vysoké Mýto

Repasovanou výpočetní techniku nakupujeme již několik let. Na počítárnu jsme narazili v podstatě náhodou a jelikož nabízejí příznivější ceny než konkurece, rozhodli jsme se nakoupit právě zde. Tým pracovníků ochotně odpovídal na naše dotazy a maximálně nám vycházel vstříc. Naprosto jedinečný přístup ve všech směrech, který se jen tak nevidí. Zboží vysoké kvality, perfektně zabaleno a odesláno přesně dle domluvy.Ještě jednou mnohokrát děkujeme za vynikající spolupráci a osobní přístup.

Pavel Žaba, Nemocnice Vysoké Mýto

 

Sklizeno

Od Počítárny jsem nakoupil 4 repasované notebooky Lenovo T420, které na prodejnách fungují každý den. S kvalitou jsem maximálně spokojen. Doporučuji všem, kterým je blízký osobní přístup a perfektní služby. Kluci z Počítárny jsou nadšenci a na jejich práci je to vidět. Děkuji.

Ivo Ventruba, SKLIZENO, MyFoodMarket s.r.o.

sklizeno_logo 
XIAOMI
S Počítárnou.cz spolupracujeme na poli IT. Zboží je spolehlivé a bezproblémové. Děkujeme za vysokou úroveň a kvalitu spolupráce. 
Team Xiami-store.cz
Výstřižek
Národní filmový archiv

Dříve jsme nakupovali IT vybavení od velkého zeleného :) nejmenovaného obchodu v ČR. Nyní náš ústav spolupracuje s firmou POČÍTÁRNA.CZ a jsme velice spokojení. Repasovaná technika má lepší kvalitativní parametry, neřešíme provozní problémy a reklamace a šetříme náklady až o 63 %. Doporučujeme!

NFA_Logo

Akademie věd ČR - Entomologický ústav
Nakoupili jsme Lenovo ThinkPad X240. Notebooky jsou skvělé a Počítárna.cz nám vyšla vstříc v našich požadavcích. Doporučujeme! 
Anna Heydová, Entomologický ústav Akademie věd ČR
AVCR_logo
Mobilie s.r.o. - T-Mobile prodejny

Na své prodejny nakupujeme IT vybavení od firmy POČÍTÁRNA.CZ. Do firmy už nenakupujeme PC nikde jinde. Počítárna má bezkonkurenční ceny a přístup k zákazníkovi. Nikdy nebyl problém se na čemkoliv domluvit a z minulosti vím, že můžu počítat i s perfektním přístupem k řešení reklamací. Je vidět, že ve firmě dělají lidé, kteří své práci opravdu rozumí a baví je. Oproti konkurenci je Počítárna opravdu někde jinde.

Vojtěch Michalec, Mobilie s.r.o.
Mobilie-logopack-CMYK

Sinch s.r.o.

Od Počítárny jsme nakoupili již několikrát, většinou notebooky řady Lenovo ThinkPad, které používáme denně a fungují spolehlivě. Notebooky navíc vždy dorazily rychle a často i s drobným dárkem. Zrovna čekáme na další "kousek", takže můžeme doporučit a těšíme se na další spolupráci :)

Petr Jaroš, Sinch s.r.o.

sinch_logo

Kiboko paddleboards

Při nákupu notebooku pro naši společnost jsme u Počítárny.cz ocenili zvláště nízkou cenu, přátelský přístup a možnost osobního převzetí na jejich pobočce v Brně. Rychlé připravení zboží a drobný dárek už byl jen pomyslnou třešničkou na dortu. Děkujeme a doporučujeme :)

Aleš Kuchyňka, Kibokoboards.cz

Kiboko_logo
MORAVIA PROPAG, s.r.o.

Nakupujeme pravidelně notebooky Lenovo ThinkPad po desítkách pro všechny naše zaměstnance do kanceláří. Kvalitě a ceně, kterou nabízí Počítárna nemůže nikdo konkurovat :) Již přes rok je to náš výhradní dodavatel, se kterým jsme maximálně spokojeni! Děkujeme a přejeme hodně štěstí a spokojených zákazníků!!

MORAVIA PROPAG, s.r.o.

moravia_propag_logo 

Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou

Pro naši školu jsme nakoupili 19 ks Lenovo ThinkCentre M90p Minitower. PC využíváme každý den v hodinách a zatím běží spolehlivě. Počítárna nás mile překvapila svým přátelským a na zákazníky orientovaným jednáním. Od nás mají jedničku s hvězdičkou.

Radek Jícha, Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou

dvorakovo_gymnazium_logo 

MPAC s.r.o.

Pro naši daňovou kancelář jsme nakoupili u Počítárny.cz již několikrát a notebooky bezproblémově běží každý den. Můžeme doporučit.

Miroslav Petr, MPAC s.r.o.

MPAC_logo 

Stránka 1 z 4 - 47 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.