Reference

Jitka Jedličková

Za mě 5* Kdyby šlo více dám více, perfektní přístup k zákazníkovi, výborná a rychlá komunikace, poradenství, dodání bleskové ve středu odpo objednáno ve čtvrtek doma, zboží odpovídá nabízenému a předčilo moje očekávání, obchod doporučuji,maximální spokojenost!!!

Jitka Jedličková via facebook

Nakladatelství EPOCHA s.r.o.

Nakoupili jsme již několikrát. Chválím precizní přístup a zejména neobvyklou starost o komfort zákazníka. PC vybavení již jinde nenakupujeme a jsme maximálně spokojení!

Mgr. Zdeněk Pobuda, Nakladatelství EPOCHA s.r.o.
epocha_logo

Meatfly, HANZA SPORT plus s.r.o.
Repasované stolní PC jsme pro naši firmu nakupovali již dříve. Pro počítárnu jsme se nově rozhodli jednoduše proto, že kvalita PC je na první pohled lepší a hlavně za výhodnější cenu než u našeho předchozího dodavatele. V našich prodejnách máme tyto PC již nějakou dobu a vše "šlape" tak jak má. Všem doporučuji!

Petr Odehnal, HANZA SPORT plus s.r.o.
hanza sport_logo
 
 
Aligator Mobily, ADART COMPUTERS s.r.o

Nakoupili jsme stolní PC HP 7900 SFF, s kvalitou samotného přístroje jsme dosud velmi spokojeni. Pořizovací cena byla až překvapivě nízká a stav zboží na vysoké úrovni. Nejvíce si ovšem cením osobního a přátelského přístupu teamu www.pocitarna.cz Děkuji!

Jiří Kačírek, ADART COMPUTERS s.r.o.
aligator-logo-129151
Nemocnice Vysoké Mýto
Repasovanou výpočetní techniku nakupujeme již několik let. Na počítárnu jsme narazili v podstatě náhodou a jelikož nabízejí příznivější ceny než konkurece, rozhodli jsme se nakoupit právě zde. Tým pracovníků ochotně odpovídal na naše dotazy a maximálně nám vycházel vstříc. Naprosto jedinečný přístup ve všech směrech, který se jen tak nevidí. Zboží vysoké kvality, perfektně zabaleno a odesláno přesně dle domluvy.Ještě jednou mnohokrát děkujeme za vynikající spolupráci a osobní přístup.

Pavel Žaba, Nemocnice Vysoké Mýto
 
 
Sklizeno

Od Počítárny jsem nakoupil 4 repasované notebooky Lenovo T420, které na prodejnách fungují každý den. S kvalitou jsem maximálně spokojen. Doporučuji všem, kterým je blízký osobní přístup a perfektní služby. Kluci z Počítárny jsou nadšenci a na jejich práci je to vidět. Děkuji.

Ivo Ventruba, SKLIZENO, MyFoodMarket s.r.o.
sklizeno_logo
 
XIAOMI
S Počítárnou.cz spolupracujeme na poli IT. PC od nich jsou spolehlivé.
Děkujeme za spolupráci.
 
Team Xiami-store.cz

Výstřižek

BI Experts, s.r.o.
Do kanceláří jsme nakoupili komplety Lenovo Thinkpad T430 s dokovacími stanicemi. S kvalitou jsme velice spokojeni. Děkujeme!

Erik Caha (Senior BI konzultant), BI Experts, s.r.o.
getimage 
Akademie věd ČR - Entomologický ústav

Nakoupili jsme Lenovo ThinkPad X240. Notebooky jsou skvělé a Počítárna.cz nám vyšla vstříc v našich požadavcích. Doporučujeme! 

Anna Heydová, Entomologický ústav Akademie věd ČR
AVCR_logo

Stránka 1 z 5 - 42 položek celkem