Reference

Seznam recenzí najdete také na: HEUREKA.CZFIRMY.CZFACEBOOK, GOOGLE

AGROMEX s.r.o.

S dodavatelem POČÍTÁRNA s.r.o. spolupracujeme již několik let, v průběhu této doby jsme odebrali nižší stovky kusů počítačů, mobilních telefonů a ostatního příslušenství. Spolupráce nám otevřela možnosti nasadit do provozu počítače z prémiového sektoru od renomovaných dodavatelů za velmi přátelských podmínek. Množství reklamací je minimální a případné problémy jsou vždy vyřešeny k vzájemné spokojenosti.

Použitím repasované techniky sledujeme i ekologické hledisko, použitým přístrojům společně dáváme nový život. Výměnou za ekonomický a ekologický benefit jsme ochotni přimhouřit oko nad kosmetickými vadami, které se s použitím repasované techniky pojí. POČÍTÁRNU s.r.o. máme prostě rádi.

Tomáš Pektor, IT Manager, AGROMEX s.r.o.

https://www.agromex.cz//images/logo.png

Nakladatelství EPOCHA s.r.o.

Nakoupili jsme již několikrát. Chválím precizní přístup a zejména neobvyklou starost o komfort zákazníka.
PC vybavení již jinde nenakupujeme a jsme maximálně spokojení!

Mgr. Zdeněk Pobuda, Nakladatelství EPOCHA s.r.o.epocha_logo

CENTROPEN, a.s.

S Počítárnou jsme byli velice spokojeni. Zboží dorazilo rychle, v perfektním stavu a za velmi dobrou cenu. Budeme velmi rádi pokračovat ve spolupráci a děkujeme!

V. Vonderka, network administrator, CENTROPEN, a.s.logo  10 cm

Mobilie s.r.o. - T-Mobile prodejny

Na své prodejny nakupujeme IT vybavení od firmy POČÍTÁRNA.CZ. Do firmy už nenakupujeme PC nikde jinde. Počítárna má bezkonkurenční ceny a přístup k zákazníkovi. Nikdy nebyl problém se na čemkoliv domluvit a z minulosti vím, že můžu počítat i s perfektním přístupem k řešení reklamací. Je vidět, že ve firmě dělají lidé, kteří své práci opravdu rozumí a baví je. Oproti konkurenci je Počítárna opravdu někde jinde.

Vojtěch Michalec, Mobilie s.r.o.Mobilie-logopack-CMYK

Akademie věd ČR - Entomologický ústav
Nakoupili jsme Lenovo ThinkPad X240. Notebooky jsou skvělé a Počítárna.cz nám vyšla vstříc v našich požadavcích. Doporučujeme! 
Anna Heydová, Entomologický ústav Akademie věd ČRAVCR_logo
Národní filmový archiv

Dříve jsme nakupovali IT vybavení od velkého zeleného :) nejmenovaného obchodu v ČR. Nyní náš ústav spolupracuje s firmou POČÍTÁRNA.CZ a jsme velice spokojení. Repasovaná technika má lepší kvalitativní parametry, neřešíme provozní problémy a reklamace a šetříme náklady až o 63 %. Doporučujeme!NFA_Logo

XIAOMI
S Počítárnou.cz spolupracujeme na poli IT. Zboží je spolehlivé a bezproblémové. Děkujeme za vysokou úroveň a kvalitu spolupráce. 
Team Xiami-store.czVýstřižek
Meatfly, HANZA SPORT plus s.r.o.

Repasované stolní PC jsme pro naši firmu nakupovali již dříve. Pro počítárnu jsme se nově rozhodli jednoduše proto, že kvalita PC je na první pohled lepší a hlavně za výhodnější cenu než u našeho předchozího dodavatele. V našich prodejnách máme tyto PC již nějakou dobu a vše "šlape" tak jak má. Všem doporučuji!

Petr Odehnal, HANZA SPORT plus s.r.o.hanza sport_logo

Aligator Mobily, ADART COMPUTERS s.r.o

Nakoupili jsme stolní PC HP 7900 SFF, s kvalitou samotného přístroje jsme dosud velmi spokojeni. Pořizovací cena byla až překvapivě nízká a stav zboží na vysoké úrovni. Nejvíce si ovšem cením osobního a přátelského přístupu teamu www.pocitarna.cz Děkuji!

Jiří Kačírek, ADART COMPUTERS s.r.o.aligator-logo-129151

Nemocnice Vysoké Mýto

Repasovanou výpočetní techniku nakupujeme již několik let. Na počítárnu jsme narazili v podstatě náhodou a jelikož nabízejí příznivější ceny než konkurece, rozhodli jsme se nakoupit právě zde. Tým pracovníků ochotně odpovídal na naše dotazy a maximálně nám vycházel vstříc. Naprosto jedinečný přístup ve všech směrech, který se jen tak nevidí. Zboží vysoké kvality, perfektně zabaleno a odesláno přesně dle domluvy.Ještě jednou mnohokrát děkujeme za vynikající spolupráci a osobní přístup.

Pavel Žaba, Nemocnice Vysoké Mýto 

Sklizeno

Od Počítárny jsem nakoupil 4 repasované notebooky Lenovo T420, které na prodejnách fungují každý den. S kvalitou jsem maximálně spokojen. Doporučuji všem, kterým je blízký osobní přístup a perfektní služby. Kluci z Počítárny jsou nadšenci a na jejich práci je to vidět. Děkuji.

Ivo Ventruba, SKLIZENO, MyFoodMarket s.r.o. sklizeno_logo 

TRIDO, s.r.o.

Několikrát jsme zde nakoupili notebooky. Vždy vše v pořádku a jsme zcela spokojení. S touto firmou se opravdu nemusíte bát obchodovat. Komunikace na špičkové úrovni, vynikající kvalita elektroniky a výhodné ceny. 

Zbyněk Břoušek, vedoucí IT oddělení, TRIDO034339l

Vysoké učení technické v Brně

Děkujeme za spolupráci s POČÍTÁRNA.CZ. Vždy perfektní služby a rychlé dodání. Techniku využíváme pro výpočetní účely. Využíváme zejména repasovaných jednotek, které mají bezkonkurenční poměr výkonu a ceny. Doporučujeme. 

Ing. Tomáš Visek, PhD., Vysoké učení technické v Brně 1280px-VUT_CZ.svg

Stránka 1 z 4 - 54 položek celkem