Reference

Nakladatelství EPOCHA s.r.o.

Nakoupili jsme již několikrát. Chválím precizní přístup a zejména neobvyklou starost o komfort zákazníka. PC vybavení již jinde nenakupujeme a jsme maximálně spokojení!

Mgr. Zdeněk Pobuda, Nakladatelství EPOCHA s.r.o.
epocha_logo

Meatfly, HANZA SPORT plus s.r.o.
Repasované stolní PC jsme pro naši firmu nakupovali již dříve. Pro počítárnu jsme se nově rozhodli jednoduše proto, že kvalita PC je na první pohled lepší a hlavně za výhodnější cenu než u našeho předchozího dodavatele. V našich prodejnách máme tyto PC již nějakou dobu a vše "šlape" tak jak má. Všem doporučuji!
Petr Odehnal, HANZA SPORT plus s.r.o.
hanza sport_logo 
 
Aligator Mobily, ADART COMPUTERS s.r.o

Nakoupili jsme stolní PC HP 7900 SFF, s kvalitou samotného přístroje jsme dosud velmi spokojeni. Pořizovací cena byla až překvapivě nízká a stav zboží na vysoké úrovni. Nejvíce si ovšem cením osobního a přátelského přístupu teamu www.pocitarna.cz Děkuji!

Jiří Kačírek, ADART COMPUTERS s.r.o.
aligator-logo-129151
Nemocnice Vysoké Mýto
Repasovanou výpočetní techniku nakupujeme již několik let. Na počítárnu jsme narazili v podstatě náhodou a jelikož nabízejí příznivější ceny než konkurece, rozhodli jsme se nakoupit právě zde. Tým pracovníků ochotně odpovídal na naše dotazy a maximálně nám vycházel vstříc. Naprosto jedinečný přístup ve všech směrech, který se jen tak nevidí. Zboží vysoké kvality, perfektně zabaleno a odesláno přesně dle domluvy.Ještě jednou mnohokrát děkujeme za vynikající spolupráci a osobní přístup.

Pavel Žaba, Nemocnice Vysoké Mýto
 
 
 
Sklizeno

Od Počítárny jsem nakoupil 4 repasované notebooky Lenovo T420, které na prodejnách fungují každý den. S kvalitou jsem maximálně spokojen. Doporučuji všem, kterým je blízký osobní přístup a perfektní služby. Kluci z Počítárny jsou nadšenci a na jejich práci je to vidět. Děkuji.

Ivo Ventruba, SKLIZENO, MyFoodMarket s.r.o.

sklizeno_logo 
XIAOMI
S Počítárnou.cz spolupracujeme na poli IT. PC od nich jsou spolehlivé.
Děkujeme za spolupráci. 
Team Xiami-store.cz

Výstřižek

BI Experts, s.r.o.
Do kanceláří jsme nakoupili komplety Lenovo Thinkpad T430 s dokovacími stanicemi. S kvalitou jsme velice spokojeni. Děkujeme!
Erik Caha (Senior BI konzultant), BI Experts, s.r.o.
getimage 
Akademie věd ČR - Entomologický ústav

Nakoupili jsme Lenovo ThinkPad X240. Notebooky jsou skvělé a Počítárna.cz nám vyšla vstříc v našich požadavcích. Doporučujeme! 

Anna Heydová, Entomologický ústav Akademie věd ČR
AVCR_logo

Sinch s.r.o.
Od Počítárny jsme nakoupili již několikrát, většinou notebooky řady Lenovo ThinkPad, které používáme denně a fungují spolehlivě. Notebooky navíc vždy dorazily rychle a často i s drobným dárkem. Zrovna čekáme na další "kousek", takže můžeme doporučit a těšíme se na další spolupráci :)
Petr Jaroš, Sinch s.r.o.
sinch_logo 
Kiboko paddleboards

Při nákupu notebooku pro naši společnost jsme u Počítárny.cz ocenili zvláště nízkou cenu, přátelský přístup a možnost osobního převzetí na jejich pobočce v Brně. Rychlé připravení zboží a drobný dárek už byl jen pomyslnou třešničkou na dortu. Děkujeme a doporučujeme :)

Aleš Kuchyňka, Kibokoboards.cz

Kiboko_logo
 
MORAVIA PROPAG, s.r.o.
Nakupujeme pravidelně notebooky Lenovo ThinkPad po desítkách pro všechny naše zaměstnance do kanceláří. Kvalitě a ceně, kterou nabízí Počítárna nemůže nikdo konkurovat. Již přes rok je to náš výhradní dodavatel, se kterým jsme maximálně spokojeni! Děkujeme a přejeme hodně štěstí a spokojených zákazníků!!
MORAVIA PROPAG, s.r.o.
moravia_propag_logo 
 
Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou
Pro naši školu jsme nakoupili 19 ks Lenovo ThinkCentre M90p Minitower. PC využíváme každý den v hodinách a zatím běží spolehlivě. Počítárna nás mile překvapila svým přátelským a na zákazníky orientovaným jednáním. Od nás mají jedničku s hvězdičkou.
Radek Jícha, Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou
dvorakovo_gymnazium_logo 
 
MPAC s.r.o.
Pro naši daňovou kancelář jsme nakoupili u Počítárny.cz již několikrát a notebooky bezproblémově běží každý den. Můžeme doporučit.
Miroslav Petr, MPAC s.r.o.
MPAC_logo 
 
Počítačová herna Dvůr Králové

Nakoupili jsme 50 ks stolních PC, které jsou v naší herně v provozu každý den několik hodin v kuse. Zatím ani jedna porucha!!!

Jan Frieda, Počítačová herna Dvůr Králové

 

Stránka 1 z 3 - 43 položek celkem