Výběr zařízení pro Fortnite

fortnite

Notebooky pro Fortnite

Herní svět vzal útokem. Nemilosrdně. O poznání milosrdnější je ale k požadavkům na hardware. Nepotřebuje toho moc. Šlape jako hodinky i bez dedikované grafické karty. Díky tomu roste výběr a razantně se snižuje pořizovací cena notebooku

Pamatujte, že:

s minimální požadavky vám Fortnite poběží. Ale nejspíš ne tak hladce, jak byste si přáli. Můžete přijít o kvalitu obrazu, vykreslení detailů a rychlost odezvy. Což může znamenat i prohru.

s doporučenými požadavky si užijete hru Fortnite bez sekání a nebudete se muset hrabat v nastavení, abyste snížili její nároky. 

 

Minimální požadavky

Doporučené požadavky

Procesor

Intel Core i3-3225
nebo ekvivalent

Intel Core i5-7300U
AMD Ryzen 3 3300U

RAM

4 GB

8 GB

GPU (grafická karta)

Intel HD 4000 *

NVIDIA GTX 660
AMD Radeon HD 7870

Paměť GPU

-

2 GB

Kapacita disku

min 16 GB

min 16 GB

* jsou označeny grafické karty, které mohou být nahrazeny i základní integrovanou kartou - není proto nutné ke spuštění vlastnint dedikovanou grafickou kartu

 

Aby to hrálo, tak doporučujeme

 
Produkty jsou vybrány automaticky na základě minimálních a doporučených požadavků. V případě problémů se hrou samotnou, obraťe se pro řešení na vydavatele hry.

 

Pořád nevíte, co vybrat?

Nevadí, od toho tu jsme. Napište, zavolejte, pošlete poštovního holuba. Je to na vás. Když nám řeknete, co chcete na notebooku dělat. Tak my vám za to prozradíme, jaký se na to bude nejvíc hodit.

Nejhranější hry a jejich požadavky

Jestli se vám nechce dlouho studovat co a jak, můžete to vzít zkratkou. Klikněte na hru, která vás zajímá a dozvíte se všechno, co potřebujete. Včetně nabídky konkrétních notebooků.