Výběr zařízení pro Minecraft

minecraft

Notebooky pro Minecraft

Minecraft poběží hladce na většině strojů z posledních let. Ať už se bude jednat o herní nebo třeba kancelářské notebooky. Není to totiž nijak náročná hra. Graficky ani výkonnostně. Pro jistotu ale mrkněte na oficiální nároky na systém.

Pamatujte, že:

s minimální požadavky vám Minecraft poběží. Ale nejspíš ne tak hladce, jak byste si přáli. Můžete přijít o kvalitu obrazu, vykreslení detailů a rychlost odezvy. 

s doporučenými požadavky si užijete hru Minecraft bez sekání a nebudete se muset hrabat v nastavení, abyste snížili její nároky. 

 

Minimální požadavky

Doporučené požadavky

Procesor

Intel Core i3-3210 3.2 GHz
AMD A8-7600 APU 3.1 GHz

Intel Core i5-4690 3.5 GHz
AMD A10-7800 APU 3.5 GHz

RAM

2 GB

4 GB

GPU (grafická karta)

NVIDIA GeForce 400 *
AMD Radeon HD 7000 *

NVIDIA GeForce 700
AMD Radeon Rx 200

Paměť GPU

-

256 MB

Kapacita disku

min 1 GB HDD

min 4 GB SSD

* jsou označeny grafické karty, které mohou být nahrazeny i základní integrovanou kartou - není proto nutné ke spuštění vlastnint dedikovanou grafickou kartu

 

Aby to hrálo, tak doporučujeme

 
Produkty jsou vybrány automaticky na základě minimálních a doporučených požadavků. V případě problémů se hrou samotnou, obraťe se pro řešení na vydavatele hry.

 

Pořád nevíte, co vybrat?

Nevadí, od toho tu jsme. Napište, zavolejte, pošlete poštovního holuba. Je to na vás. Když nám řeknete, co chcete na notebooku dělat. Tak my vám za to prozradíme, jaký se na to bude nejvíc hodit.

Nejhranější hry a jejich požadavky

Jestli se vám nechce dlouho studovat co a jak, můžete to vzít zkratkou. Klikněte na hru, která vás zajímá a dozvíte se všechno, co potřebujete. Včetně nabídky konkrétních notebooků.

Fortnite League of Legends GTA 5 The Sims 4 Witcher 3 Cyberpunk 2077 Farming Simulator 19