Výběr zařízení pro The Sims 4

sims4

Notebooky pro The Sims 4

Vystavět si nový život je v reálu často problém. Na notebooku je to o něco snazší. I když úplně zadarmo to taky není. The Sims 4 sice nemá na hardware tak vysoké požadavky, ale slušnou grafickou kartu a procesor oceníte. 

Počítejte taky, že s každým dalším packem budete potřebovat o 1 GB na disku víc. Někam se všechny ty rozšíření holt vejít musí. 

Pamatujte, že:

s minimální požadavky vám The Sims 4 poběží. Ale nejspíš ne tak hladce, jak byste si přáli. Můžete přijít o kvalitu obrazu, vykreslení detailů a rychlost odezvy. 

s doporučenými požadavky si užijete hru The Sims 4 bez sekání a nebudete se muset hrabat v nastavení, abyste snížili její nároky. Kvalitu života vašich simíků to asi nezlepší, ale zato vám se bude mnohem líp hrát. 

 

Minimální požadavky

Doporučené požadavky

Procesor

Intel Core 2 Duo E4300 *
AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ *

Intel Core i5-750
AMD Athlon X4

RAM

2 GB

4 GB

Operační systém

Windows 7

Windows 7 a novější

GPU (grafická karta)

NVIDIA GeForce 6600 *
AMD ATI Radeon X1300 *

NVIDIA GeForce GTX 650 a vyšší

Paměť GPU

128 MB

1 GB

Kapacita disku

min 15 GB

min 18 GB

* jsou označeny grafické karty, které mohou být nahrazeny i základní integrovanou kartou - není proto nutné ke spuštění vlastnint dedikovanou grafickou kartu

 

Aby to hrálo, tak doporučujeme

 
Produkty jsou vybrány automaticky na základě minimálních a doporučených požadavků. V případě problémů se hrou samotnou, obraťe se pro řešení na vydavatele hry.

 

 

Pořád nevíte, co vybrat?

Nevadí, od toho tu jsme. Napište, zavolejte, pošlete poštovního holuba. Je to na vás. Když nám řeknete, co chcete na notebooku dělat. Tak my vám za to prozradíme, jaký se na to bude nejvíc hodit.

 

Nejhranější hry a jejich požadavky

Jestli se vám nechce dlouho studovat co a jak, můžete to vzít zkratkou. Klikněte na hru, která vás zajímá a dozvíte se všechno, co potřebujete. Včetně nabídky konkrétních notebooků.