Výběr zařízení pro Cyberpunk 2077

cp77

Notebooky pro Cyberpunk 2077

Víte, co je horší než dystopická budoucnost? Hardware, který vás do ní ani nezvládne dostat. Takže jestli si něco Cyberpunk 2077 zaslouží, tak je to pořádný herní notebook. Takový, který zvládne vysoké nároky a neuvaří v průběhu procesor. 

Kromě výkonných čipů budete potřebovat i dostatek prostoru na disku. Hra totiž pár desítek GB zabere. Věřte ale, že za ten zážitek to prostě stojí. 

Pamatujte, že:

s minimální požadavky vám Cyberpunk 2077 poběží. Ale nejspíš ne tak hladce, jak byste si přáli. Můžete přijít o kvalitu obrazu, vykreslení detailů i rychlost odezvy. 

s doporučenými požadavky Cyberpunk 2077 pofrčí bez sekání a nebudete se muset hrabat v nastavení, abyste snížili jeho nároky. 

 

Minimální požadavky

Doporučené požadavky

Procesor

Intel Core i5-3570K
AMD FX-8310

Intel Core i7-4790
AMD Ryzen 3 3200G

RAM

8 GB

12 GB

Operační systém

Windows 7

Windows 10 a novější

GPU (grafická karta)

NVIDIA GeForce GTX 780
AMD Radeon RX 470

NVIDIA GeForce GTX 1060
AMD Radeon RX 590

Paměť GPU

3 GB

6 GB

Kapacita disku

min 70 GB

min 70 GB

* jsou označeny grafické karty, které mohou být nahrazeny i základní integrovanou kartou - není proto nutné ke spuštění vlastnint dedikovanou grafickou kartu

 

Aby to hrálo, tak doporučujeme

 
Produkty jsou vybrány automaticky na základě minimálních a doporučených požadavků. V případě problémů se hrou samotnou, obraťe se pro řešení na vydavatele hry.

 

Pořád nevíte, co vybrat?

Nevadí, od toho tu jsme. Napište, zavolejte, pošlete poštovního holuba. Je to na vás. Když nám řeknete, co chcete na notebooku dělat. Tak my vám za to prozradíme, jaký se na to bude nejvíc hodit

Nejhranější hry a jejich požadavky

Jestli se vám nechce dlouho studovat co a jak, můžete to vzít zkratkou. Klikněte na hru, která vás zajímá a dozvíte se všechno, co potřebujete. Včetně nabídky konkrétních notebooků.