Výběr zařízení pro GTA 5

gta

Notebooky pro GTA 5

Baví nás už pěknou řádku let. A nevypadá to, že se to v nejbližší době jakkoliv změní. I když GTA 5 není nejmladší, tak nějaký ten výkon po vašem notebooku chtít bude. A po posledních updatech taky poměrně velkou kapacitu úložiště. Což je věc, na které nedoporučujeme šetřit. Radši SSD s větší kapacitou než 4k rozlišení. To totiž stejně těžko rozeznáte. 

Neobejdete se ani bez dedikované grafické karty. Ta je ale u většiny herních notebooků už naprostou samozřejmostí.

Pamatujte, že:

s minimální požadavky vám GTA 5 poběží. Ale nejspíš ne tak hladce, jak byste si přáli. Můžete přijít o kvalitu obrazu, vykreslení detailů a rychlost odezvy. 

s doporučenými požadavky si užijete hru GTA 5 bez sekání a nebudete se muset hrabat v nastavení, abyste snížili její nároky. 

 

Minimální požadavky

Doporučené požadavky

Procesor

Intel Core 2 Quad Q6600
AMD Phenom 9850 Quad-Core

Intel Core i5-3470
AMD X8 FX-8350

RAM

4 GB

8 GB

Operační systém

Windows 7

Windows 7 a novější

GPU (grafická karta)

NVIDIA 9800 GT
AMD HD 4870

NVIDIA GTX 660
AMD HD 7870

Paměť GPU

1 GB

2 GB

Kapacita disku

min 72 GB

min 107 GB

* jsou označeny grafické karty, které mohou být nahrazeny i základní integrovanou kartou - není proto nutné ke spuštění vlastnint dedikovanou grafickou kartu

 

Aby to hrálo, tak doporučujeme

 
Produkty jsou vybrány automaticky na základě minimálních a doporučených požadavků. V případě problémů se hrou samotnou, obraťe se pro řešení na vydavatele hry.

 

Pořád nevíte, co vybrat?

Nevadí, od toho tu jsme. Napište, zavolejte, pošlete poštovního holuba. Je to na vás. Když nám řeknete, co chcete na notebooku dělat. Tak my vám za to prozradíme, jaký se na to bude nejvíc hodit

Nejhranější hry a jejich požadavky

Jestli se vám nechce dlouho studovat co a jak, můžete to vzít zkratkou. Klikněte na hru, která vás zajímá a dozvíte se všechno, co potřebujete. Včetně nabídky konkrétních notebooků.