Výběr zařízení pro League of Legends

nidale

Notebooky pro League of Legends

Stálice a legenda mezi MOBA (multiplayer online battle arena) hrami. Lidé ji milují i nenávidí. Záleží většinou na tom, jak se ve hře daří. Což může být do značné míry ovlivněno hardwarem. Když totiž nestačí, začne hra lagovat. A to v kritických situacích může znamenat i smrt. I když naštěstí jen tu on-line.

Požadavky ale naštěstí nejsou vysoké a většina notebooků z posledních let na ně v klidu dosáhne. 

Pamatujte, že:

s minimální požadavky vám LoLko poběží. Ale nejspíš ne tak hladce, jak byste si přáli. Můžete přijít o kvalitu obrazu, vykreslení detailů a rychlost odezvy. Což je k vzteku nejen pro vás, ale ve výsledku i pro spoluhráče.


s doporučenými požadavky si užijete hru League of Legends bez sekání a nebudete se muset hrabat v nastavení, abyste snížili její nároky.

 

Minimální požadavky

Doporučené požadavky

Procesor

Intel Core i3-530
AMD A6-3650

Intel Core i5-3300
AMD Ryzen 3 1200

RAM

2 GB

4 GB

GPU (grafická karta)

NVIDIA GeForce 9600GT *
AMD Radeon HD 6570 *

NVIDIA GeForce GTX 560 *
AMD Radeon HD 6950 *

Paměť GPU

-

-

Kapacita disku

min 16 GB

min 16 GB

* jsou označeny grafické karty, které mohou být nahrazeny i základní integrovanou kartou - není proto nutné ke spuštění vlastnint dedikovanou grafickou kartu

 

Aby to hrálo, tak doporučujeme

 
Produkty jsou vybrány automaticky na základě minimálních a doporučených požadavků. V případě problémů se hrou samotnou, obraťe se pro řešení na vydavatele hry.

 

Pořád nevíte, co vybrat?

Nevadí, od toho tu jsme. Napište, zavolejte, pošlete poštovního holuba. Je to na vás. Když nám řeknete, co chcete na notebooku dělat. Tak my vám za to prozradíme, jaký se na to bude nejvíc hodit.

Nejhranější hry a jejich požadavky

Jestli se vám nechce dlouho studovat co a jak, můžete to vzít zkratkou. Klikněte na hru, která vás zajímá a dozvíte se všechno, co potřebujete. Včetně nabídky konkrétních notebooků.