MSI PRO AP222T 13M-056IT 21,5"
Kód: AIO00009480Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
S MSI získáš brutální výkon a herní technologie bez kompromisů
|
![]() |
Vysokorychlostní úložiště SSD NVMe
|
![]() |
Pestrobarevná technologie IPS bez slepých úhlů
|
![]() |
Windows 11 - Rychlý, bezpečný a připraven k použití
|
![]() |
Počítač připravený k okamžitému používání
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377040617 |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka: | 21,5" |
| Typ procesoru: | Intel Pentium Gold |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Velikost operační paměti: | 4 GB |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Barva: | Černá |
| HDMI: | ANO |
| Model: | PRO AP222T 13M-056IT |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 3,7 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| Hmotnost (kg): | 8,95 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 710 |
| LAN: | ANO |
| Model procesoru: | Intel Pentium Gold G7400 |
| Počet jader: | 2 + 4 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Wifi: | ANO |
| SerialPort: | ANO |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| #CENA: | do 9 000 Kč |
| #TAG: | Akce, Kvalitní, Levné, Na splátky, Nejlepší, Nejprodávanější, Předváděcí, Sleva, Výkonný, Výprodej, Zánovní |
| Série: | PRO |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | GAMING SERIES, Workstation |
| Vlastnosti: | Dotykový, LEVNÝ |
| Výrobce: | MSI |
| Využití: | Domácí, Dětský, Seniorský |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet LAN: | 2 |
| Počet SerialPort: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet USB-C: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





.jpg)