Apple iPad Mini 7,9" (2013, 2. gen) 32GB Space Gray A1489, včetně příslušenství + dárek ochranný kryt zdarma
Kód: TAB00002301Detailní popis produktu
![]() |
Apple jako absolutní špička prémiové kvality
|
![]() |
Kompaktní hliníkové tělo, které padne do jedné ruky
|
![]() |
Procesor A7 pro stabilní každodenní používání
|
![]() |
Displej
|
![]() |
Funkce
|
![]() |
Originální zařízení s kompletní výbavou
|
B
Kategorie B Nejlepší poměr cena/výkon
Mírné kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0885909770786 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Úhlopříčka: | 7,9" |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Velikost operační paměti: | 1 GB |
| Rozlišení: | 2048 x 1536 |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Space Gray |
| Model: | iPad Mini 2 |
| Bluetooth: | ANO |
| Výrobce: | Apple |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | iPadLightning |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






.jpg)