Apple iPad Mini 7,9″ (2015, 4. gen) 32GB Silver Wi-Fi + Cellular A1550, včetně příslušenství
Kód: TAB00008225Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
Apple jako absolutní špička prémiové kvality
|
![]() |
Ultratenké hliníkové tělo, které je ještě lehčí
|
![]() |
Procesor A8 pro plynulejší odezvu
|
![]() |
Retina displej s přirozenými barvami
|
![]() |
Touch ID, Wi-Fi a Lightning konektor
|
![]() |
Originální zařízení s kompletní výbavou
|
B
Kategorie B Nejlepší poměr cena/výkon
Mírné kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 190198175267 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Úhlopříčka: | 7,9" |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Velikost operační paměti: | 2 GB |
| Rozlišení: | 2048 x 1536 |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Silver |
| Model: | iPad Mini 4 |
| Bluetooth: | ANO |
| 3G: | ANO |
| LTE: | ANO |
| Výrobce: | Apple |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






.jpg)