Apple iPad Mini 7,9″ (2015, 4. gen) 128GB Space Gray A1538, včetně příslušenství
Kód: TAB00010922Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
Apple jako absolutní špička prémiové kvality
|
![]() |
Ultratenké hliníkové tělo, které je ještě lehčí
|
![]() |
Procesor A8 pro plynulejší odezvu
|
![]() |
Retina displej s přirozenými barvami
|
![]() |
Touch ID, Wi-Fi a Lightning konektor
|
![]() |
Originální zařízení s kompletní výbavou
|
Aktualizace systému iOS je u tohoto produktu již omezená. Společnost Apple omezuje instalaci novějších verzí systému iOS a vlivem toho může mít zařízení problém s instalací a spuštěním některých aplikací třetích stran.Více informací zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| Úhlopříčka: | 7,9" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Velikost operační paměti: | 2 GB |
| Rozlišení: | 2048 x 1536 |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Space Gray |
| Model: | iPad Mini 4 |
| Bluetooth: | ANO |
| Výrobce: | Apple |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






.jpg)