Samsung Galaxy Book2 Pro
Kód: NTB017375Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
Majstrštyk modelové řady – Intel® Core i7
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Podsvícená klávesnice na noční směny
|
![]() |
PŘIPRAVENO K OKAMŽITÉ AKCI
|

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 887276603377 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Úhlopříčka: | 15,6" |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Šedá |
| HDMI: | ANO |
| Podsvícená klávesnice: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 1,50 - 4,70 GHz |
| Generace procesoru: | 12. Generace |
| Hmotnost (kg): | 0,87 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Xe Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesoru: | Intel Core i7-1260P |
| Numerická klávesnice: | ANO |
| Počet jader: | 12 + 16 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | OLED |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Wifi: | ANO |
| #CENA: | do 18 000 Kč |
| #TAG: | Akce, Kvalitní, Levné, Na splátky, Nejlepší, Nejprodávanější, Použité, Repasované, Sleva, Výkonný, Výprodej |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation |
| Vlastnosti: | Lehký |
| Výrobce: | Samsung |
| Využití: | Cestovní, Domácí, Dětský, Kancelářský, Pracovní |
| Počet USB 3.0: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




