Lenovo IdeaPad 3 14ADA05
Kód: NTB00009628Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
S Lenovo máš jistotu výkonu i odolnosti
|
![]() |
Zábavný a funkční IdeaPad
|
![]() |
Neúnavná rychlost od AMD Ryzen™ 7
|
![]() |
Vysokorychlostní úložiště SSD NVMe
|
![]() |
Windows 11 - Rychlý, bezpečný a připraven k použití
|
![]() |
Notebook připravený k okamžitému používání
|
B
Kategorie B Nejlepší poměr cena/výkon
Mírné kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1947782857974 |
| Typ produktu: | Předváděcí B |
| Úhlopříčka: | 14" |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 7 |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Barva: | Stříbrná |
| HDMI: | ANO |
| Model: | IdeaPad 3 14ADA05 |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 2,30 - 4,00 GHz |
| Generace procesoru: | Ryzen 3000 Series |
| Hmotnost (kg): | 1,60 |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon RX Vega 10 Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 3700U |
| Počet jader: | 4 + 8 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ panelu: | TN |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Wifi: | ANO |
| #CENA: | do 12 000 Kč |
| #TAG: | Akce, Kvalitní, Levné, Na splátky, Nejlepší, Nejprodávanější, Předváděcí, Sleva, Výkonný, Výprodej, Zánovní |
| Série: | Ideapad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Vlastnosti: | Lehký, LEVNÝ |
| Výrobce: | Lenovo |
| Využití: | Cestovní, Domácí, Dětský, Kancelářský, Pracovní, Seniorský |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






.jpg)