HP ProDesk 600 G4 TWR
Kód: POC00010907Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
S HP získáš univerzální technologii, která pokryje práci, domácnost i hraní
|
![]() |
Majstrštyk modelové řady – Intel® Core i7
|
![]() |
Vysokorychlostní úložiště SSD NVMe
|
![]() |
Optická mechanika pro tvoje CD a DVD
|
![]() |
Windows 11 - Rychlý, bezpečný a připraven k použití
|
![]() |
Stolní Počítač připravený k okamžitému používání
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| DisplayPort: | ANO |
| Optická mechanika: | ANO |
| Model: | ProDesk 600 G4 |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | AMD Radeon R7 430 |
| Frekvence procesoru: | 3,20 - 4,60 GHz |
| Generace procesoru: | 8. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| LAN: | ANO |
| Model procesoru: | Intel Core i7-8700 |
| Počet jader: | 6 + 12 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR5 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Velikost paměti GPU: | 2 GB |
| Wifi: | ANO |
| Provedení: | TWR (Tower) |
| #CENA: | do 9 000 Kč |
| #TAG: | Akce, Kvalitní, Levné, Na splátky, Nejlepší, Nejprodávanější, Použité, Repasované, Sleva, Výkonný, Výprodej |
| Série: | Prodesk |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Mininotebook, Netbook |
| Vlastnosti: | Lehký, LEVNÝ, Malý |
| Výrobce: | HP |
| Využití: | Cestovní, Domácí, Dětský, Kancelářský, Pracovní, Seniorský |
| Počet DisplayPort: | 5 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 6 |
| Počet USB 3.0: | 4 |
| Počet USB-C: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






.jpg)