HP Pro Tower 400 G9 MT
Kód: POC00010591Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
S HP získáš univerzální technologii, která pokryje práci, domácnost i hraní
|
![]() |
Majstrštyk modelové řady – Intel® Core i7
|
![]() |
Vysokorychlostní úložiště SSD NVMe
|
![]() |
Windows 11 - Rychlý, bezpečný a připraven k použití
|
![]() |
ZÁRUKA
|
![]() |
Stolní Počítač připravený k okamžitému používání
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Předváděcí A |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Černá |
| DisplayPort: | ANO |
| HDMI: | ANO |
| Model: | Pro Tower 400 G9 |
| Bluetooth: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA RTX A400 |
| Frekvence procesoru: | 2,10 - 5,40 GHz |
| Generace procesoru: | 14. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 770 |
| LAN: | ANO |
| Model procesoru: | Intel Core i7-14700 |
| Počet jader: | 20 + 28 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ paměti GPU: | GDDR6 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Velikost paměti GPU: | 4 GB |
| Wifi: | ANO |
| Provedení: | MT (Mini Tower) |
| #CENA: | do 30 000 Kč |
| #TAG: | Akce, Kvalitní, Levné, Na splátky, Nejlepší, Nejprodávanější, Předváděcí, Sleva, Výkonný, Výprodej, Zánovní |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Mininotebook, Netbook, Workstation |
| Vlastnosti: | Lehký, Malý |
| Výrobce: | HP |
| Využití: | Cestovní, Domácí, Grafický, Kancelářský, Pracovní, Střih videa |
| Mini DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet Mini DisplayPort: | 4 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet USB-C: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






.jpg)