Nevhodný dárek?

banner-rewind

U nás máte možnost vyzkoušení a vrácení zboží až do 15.1.2024 a to bez udání důvodu. Nevyhovuje zboží? Nevadí, vyměníme či vrátíme peníze.

MicrosoftTeams-image (46) MicrosoftTeams-image (48) MicrosoftTeams-image (47)

Ujistěte se, že je zboží dobře zabalené a to včetně příslušenství, které k němu bylo dodáno. S fakturou si nedělejte starosti, vše si dohledáme.

 Jak zabalit, můžete vidět například v našem článku.

Nepoškozené zboží nám zašlete na naši adresu
nebo přineste osobně.

Počítárna, s.r.o.
Vlkova 1a
628 00 Brno

 

Vrácení peněz proběhne převodem
na Váš bankovní účet většinou do 3 dnů.

 

 

Akce platí na produkty, které jsou SKLADEM a zároveň jsou zakoupené v období od 15.11.2023 do 24.12.2023.

Akce se nevztahuje na digitální produkty* a služby**, zboží na objednávku či s delší dobou dodání, individuální objednávky a zařízení upravené na přání zákazníka***.

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy v rámci akce "Nevhodný dárek" naleznete pod tímto odkazem.

 

Časté dotazy

Funguje vrácení stejně jako ve standardní 14 denní lhůtě?

Zboží nesmí být vyloženě používané. Způsob vrácení zůstává stejný - zboží nám zašlete na naši adresu či donesete osobně. Po zpracování Vám peníze vrátíme na Váš bankovní účet. Vráceno musí být i příslušenství a dárky, které k produktům dodáváme.

Pro správné a rychlé vyřízení požadavku je nutné, zařízení dodat spolu s vyplněným formulářem pro odstoupení od kupní smlouvy.

Co znamená "vyloženě nevyužívané zboží"?

Zboží nesmí být vyloženě používané. Způsob vrácení zůstává stejný - zboží nám zašlete na naši adresu či donesete osobně. Po zpracování Vám peníze vrátíme na Váš bankovní účet. Vráceno musí být i příslušenství a dárky, které k produktům dodáváme.

Platí to i pro objednávky vyzvednuté / vytvořené na prodejně?

Nebojte se, i když si zboží zakoupíte nebo vyzvednete u nás na prodejně, můžete využít možnosti prodloužené lhůty pro vrácení či výměnu.

Potřebuji fakturu?

U nás si s fakturou nemusíte lámat hlavu. Vaši objednávku si dohledáme například podle jména či čísla objednávky a všechny faktury uchováváme v databázi.

Jak je to s náklady na přepravu?

Pokud se jedná o vrácení v prodloužené lhůtě, tedy nad standardních 14 dní, nevzniká nárok na proplacení dopravy ani na zřízení dopravy z naší strany.

Vztahuje se i pro objednávky na IČO?

Bohužel, z důvodu možnosti odpočtu DPH a jiného způsobu užívání, prodloužení pro výměnu zařízení není možné. Lhůta pro výměnu je standardně 14 dní. Objednávky vytvořené na IČO standardně není možné vracet ve 14 dnech.

Na jaké zboží akce neplatí?

Tato akce se nevztahuje na digitální software a licence*, služby**, upgrade zařízení*** na jinou než námi nabízenou konfiguraci a slevové vouchery.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Napište nám e-mail na info@pocitarna.cz nebo zavolejte na tel.: + 420 534 009 009, rádi Vám jej zodpovíme.

* digitální produkty, jako například licence Microsoft Office 365, se váží na e-mail zákazníka, kam je zaslán unikátní licenční kód, proto je není možné vrátit ani vyměnit.
** službami se myslí úkony, jako instalace Balíčku aplikací - Spusť a pracuj, které musel již někdo vykonat a strávil nad nimi nějaký čas, proto za ně nelze peníze vrátit. Instalaci nového balíčku na vyměněné zařízení bude účtováno znovu.
***
zboží upravené na přání zákazníka je myšleno dodatečný upgrade o vyšší kapacitu disku, RAM popřípadě instalaci jiného než námi nabízeného operačního systému.