Jak zboží balíme?

Vždy velmi pečlivě! Krabice jsou vybavené speciálními proložky pro notebooky, které ho fixují na místě. K tomu přikládáme větší množství ochranných bubliny, aby byla vaše zásilka jako v bavlnce.

Zničené zboží vlivem dopravy je vždy velmi nepříjemná záležitost jak pro naše zákazníky, tak i pro nás. Abychom se vyhnuli právě těmto problémům, snažíme se zboží zabalit takzvaně do bavlnky. Na následujících fotografiích se můžete podívat na některé příklady a vzít si z nich příklad v případě, že budete muset zasílat něco k nám.


Takto balíme telefony

telefon1 telefon2 telefon3 telefon4
 

Telefon balíme velmi pečlivě do dvojnásobné vrstvy klasických bublinek. Kraje ohneme směrem k displeji, aby byl co nejvíce chráněn. Krabičku vyplníme jednou vrstvou silných bublinek, telefon vložíme na střed tak, aby mezi displejem a stěnou krabičky byla dostatečná vrtsva bublinek. Na druhou stranu krabičky vložíme příslušenství a na vrch přidáme ještě jednu vrstvu silných bublin. Prostor by měl být dostatečně vyplněn, aby při zavírání měl lehký odpor. Tím máme jistotu, že se při cestě k vám zařízení nebude vůbec pohybovat.


Takto balíme notebooky v originální krabici

predvadecka1 predvadecka2 predvadecka3  
 

Originální krabice mají výhodu speciálních proložek, ve kterých je zařízení uchyceno. V takovém případě stačí na oba boky vložit vrstvu silných bublinek, aby se krabice nemohla při cestě jednoduše promáčknout. Příslušenství naleznete na bocích krabice. V některých případech pak celou krabici zabajíme do několika vrstev klasických bublinek a obalíme bílou fólií.


Takto balíme monitory

mon1 mon2 mon3 mon4
 

Zasílání monitorů je velmi nebezpečná záležitost. Zde nikdy nešetříme na materiálu a vždy monitor zabalíme dvoj až trojnásobnou vrstvou bublinek. Na straně displeje ještě mezi jednotlivé vrstvy bublinek vkládáme kartónové proložky, aby tato strana byla vždy pořádně zajištěna. Celou krabici pak vyplníme velkým množstvím silných bublin, monitor vložíme do krabice displejem nahoru a následně zbytek krabice vyplníme dalšími několika vrstvy silných bublin. Příslušenství vkládáme do boku krabice.


Takto balíme počítače

pc1 pc2 pc3 pc4
 

Počítače jsou oproti monitorům naštěstí mnohem pevnější. Ty balíme do 4 - 6 vrstev klasických bublinek a vkládáme do krabice na jednu až dvě vrstvy pevných bublin. Vyplníme kraje, vložíme příslušenství a opět vložíme další silné bublinky na vršek krabice. Prostor by měl být dostatečně vyplněn, aby při zavírání měl lehký odpor. Tím máme jistotu, že se při cestě k vám zařízení nebude vůbec pohybovat.


Takto balíme notebooky bez originální krabice

repas1 repas2 repas3 repas4
 

Na spodní stranu krabice vkládáme dvě vrstvy silných bublin. Teprve poté na ně pokládáme notebook, který je k tomu pešlivě zabalen do několika vrstev klasických bublinek. Na něj pak přichází jedna vrstva silných bublin, kartónová proložka, dodatečné příslušenství a podobně. Nakonec přidáváme ještě jednu vrstvu silných bublin a krabici zavíráme. Prostor by měl být dostatečně vyplněn, aby při zavírání měl lehký odpor. Tím máme jistotu, že se při cestě k vám zařízení nebude vůbec pohybovat.

 

Náš tip?

I když jste se zařízením spokojeni, za což jsme vždy velice rádi, doporučujeme si krabici a výplň ponechat v případě budoucí potřeby. Často se stává, že zákazníci vyhodí výplně a poté zařízení nemají do čeho zabalit, odesílají zařízení v igelitových taškách, krabice vyplněné papírem a podobně. Bohužel, v takových případech je poničení při přepravě takřka stoprocentní a my pak nemůžeme zařízení příjmout.