Jak zboží balíme?

Vždy velmi pečlivě!

Aby se k Vám naše zboží dopravilo v bezpečí, vždy dodržujeme pečlivé zabalení a umístění v přepravované krabici, která je vybavená speciálními proložkami pro notebooky, které ho fixují na místě. K tomu přikládáme větší množství ochranné bublinkové folie, aby byla vaše zásilka jako v bavlnce.

Zboží je Vám tak v bezpečí doručeno. V případě, že by při přepravě ke komplikacím skutečně došlo a bylo zapotřebí zboží zaslat zpět, můžete se v následujících připravených fotografiích mrknout, jak v takovém případě zboží bezpečně zabalit, abychom Vám mohli co nejrychleji pomoci.


Takto balíme telefony

telefon1 telefon2 telefon3 telefon4
 

Telefony balíme velmi pečlivě do dvojnásobné vrstvy ochranné bublinkové fólie. Kraje ohneme směrem k displeji, aby byl co nejvíce chráněn. Krabičku vyplníme jednou vrstvou silných bublinek, telefon vložíme na střed tak, aby mezi displejem a stěnou krabičky byla dostatečná vrstva bublinek. Na druhou stranu krabičky vložíme příslušenství a nahoru přidáme ještě jednu vrstvu silných bublin. Prostor by měl být dostatečně vyplněn, aby při zavírání měl lehký odpor. Tím máme jistotu, že se při cestě k Vám zařízení nepoškodí.


Takto balíme notebooky v originální krabici

predvadecka1 predvadecka2 predvadecka3  
 

Notebooky v originálních krabicích mají tu výhodu, že jsou uloženy ve speciálních proložkách, které je chrání proti nárazu. V takovém případě stačí na oba boky vložit vrstvu silných bublinek, aby se krabice nemohla při cestě promáčknout. Příslušenství naleznete na bocích krabice. V některých případech pak celou krabici zabalíme do několika vrstev ochranné bublinkové folie a obalíme bílou fólií.


Takto balíme monitory

mon1 mon2 mon3 mon4
 

Monitory a jejich zasílání je velmi delikátní záležitost, proto zde nikdy nešetříme na materiálu a vždy monitor zabalíme dvoj až trojnásobnou vrstvou ochranné bublinkové fólie. Na straně displeje ještě mezi jednotlivé vrstvy bublinek vkládáme kartónové proložky, aby tato strana byla vždy pořádně zajištěna. Celou krabici pak vyplníme velkým množstvím silných bublin, monitor vložíme do krabice displejem nahoru a zbytek krabice vyplníme několika vrstvami silných bublin. Příslušenství vkládáme vždy do boku krabice.


Takto balíme počítače

pc1 pc2 pc3 pc4
 

Počítače jsou naštěstí oproti monitorům mnohem pevnější. Ty balíme do několika vrstev ochranné bublinkové folie a vkládáme do krabice na jednu až dvě vrstvy pevných bublin. Vyplníme kraje, vložíme příslušenství a opět vložíme další silné bublinky nahoru krabice. Prostor by měl být dostatečně vyplněn, aby při zavírání měl lehký odpor. Tím máme jistotu, že Vám bude počítač doručen bezpečně.


Takto balíme notebooky bez originální krabice

repas1 repas2 repas3 repas4
 

Repasované notebooky Vám posíláme v univerzálních krabicích, kde je notebook pečlivě zabalen do několika vrstev ochranné bublinkové folie. Poté se přidá ještě jedna vrstva silných bublin, kartónová proložka, dodatečné příslušenství a podobně. Nakonec přidáváme ještě jednu vrstvu silných bublin a krabici zavíráme. Prostor by měl být dostatečně vyplněn, aby při zavírání měl lehký odpor. Tím máme jistotu, že zboží při cestě k Vám bude pevně umístěno v krabici a v bezpečí dopraveno.

 

Náš tip?

Jsme vždy velmi rádi, že jste s naším zbožím spokojeni a dobře Vám slouží. Může se však někdy něco pokazit a bude nutné nám zboží zaslat zpět. Pro případ budoucí potřeby doporučujeme si krabici a výplně ponechat. Často se stává, že zákazníci výplně vyhodí a poté zařízení nemají do čeho zabalit, odesílají zařízení v igelitových taškách, v krabicích vyplněné papírem a podobně. Takto zabalené zboží není dostatečně ochráněno během přepravy. V takových případech je poničení takřka nevyhnutelné a nelze ho bohužel přijmout.