Apple iPad Pro 12,9" (2021, 5. gen) 128GB Space Gray Wi-Fi + Cellular A2461 , včetně příslušenství
Kód: TAB00009251Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
Apple jako absolutní špička prémiové kvality
|
![]() |
Velkoformátové prémiové tělo pro maximální pracovní komfort
|
![]() |
Čip M1 s výkonem na úrovni notebooku
|
![]() |
Liquid Retina XDR displej s extrémním jasem
|
![]() |
Face ID, Thunderbolt, USB-C a profesionální konektivita
|
![]() |
Apple Pencil (2. gen) a Magic Keyboard
|
![]() |
Originální zařízení s kompletní výbavou
|
B
Kategorie B Nejlepší poměr cena/výkon
Mírné kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Úhlopříčka: | 12,9" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Rozlišení: | 2732 x 2048 |
| Operační systém: | iPadOS |
| Barva: | Space Gray |
| Model: | iPad Pro 5 |
| Bluetooth: | ANO |
| 3G: | ANO |
| 5G: | ANO |
| LTE: | ANO |
| Výrobce: | Apple |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







.jpg)