Apple iPad Air 13" (2024, M2) 128GB Blue A2898, včetně příslušenství
Kód: TAB00009134Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
Apple jako absolutní špička prémiové kvality
|
![]() |
Ultratenké hliníkové tělo s moderním vzhledem
|
![]() |
Čip M2 pro extrémně plynulý výkon
|
![]() |
Liquid Retina displej s věrnými barvam
|
![]() |
Touch ID, USB-C a plynulý iPadOS
|
![]() |
Apple Pencil Pro / 2. generace a Magic Keyboard
|
![]() |
Originální zařízení s kompletní výbavou
|
B
Kategorie B Nejlepší poměr cena/výkon
Mírné kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 195949976209 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Úhlopříčka: | 11" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Rozlišení: | 2360 x 1640 |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Blue |
| Model: | iPad Air 6 |
| Bluetooth: | ANO |
| Výrobce: | Apple |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář







.jpg)