Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight + Ochranné tvrzené sklo ZDARMA
Kód: TEL00010920Detailní popis produktu
![]() |
Apple jako absolutní špička prémiové kvality
|
![]() |
Kompaktní tělo
|
![]() |
Procesor A15 Bionic
|
![]() |
Ostrý displej s pěknými barvami
|
![]() |
Fotoaparát s přirozenými barvami
|
![]() |
Moderní Funkce
|
![]() |
Originální zařízení s kompletní výbavou
|
B
Kategorie B Nejlepší poměr cena/výkon
Mírné kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Telefony, mobily |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Úhlopříčka: | 4,7" |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Velikost operační paměti: | 4 GB |
| Rozlišení: | 1334 x 750 |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Midnight |
| Model: | iPhone SE (2022) |
| Bluetooth: | ANO |
| 3G: | ANO |
| 5G: | ANO |
| LTE: | ANO |
| Výrobce: | Apple |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







.jpg)