Asus ZenPad Z170C-1A030A
Kód: 5442Související produkty
Detailní popis produktu
Tablet Asus ZenPad Z170C je poháněn čtyřjádrovým procesorem Intel Atom x3-C3200. Ten spadá do rodiny procesorů s kódovým označením SoFIA a pracuje na frekvenci 1,20GHz. Součástí procesoru je integrovaná grafická karta Intel HD Graphics. Právě zpracovávaná data a aplikace se ukládají do operační paměti LPDDR3 o velikosti 1GB.
O Vaše data se postará eMMC úložiště o velikosti 16GB. To pracuje na stejném principu jako SSD disk a nabízí tak mnohem rychlejší práci s daty. Ve výbavě nechybí technologie bezdrátového přenosu Bluetooth. K přenosu dat slouží jeden port USB s rozhraním 2.0.
Dotykový displej využívá zobrazovací technologii IPS, která zaručuje bezchybnou kvalitu obrazu s nádhernými barvami a širokými pozorovacími úhly. O kvalitní zvukový doprovod se stará technologie SonicMaster, kterou vyvinuli odborníci z týmu ASUS Golden Ear. Reproduktory tak nabízejí bohaté, hluboké basy a vysoký frekvenční rozsah.
![]() |
Intel Atom x3-C3200 (1,20GHz) | ![]() |
7" LED IPS s rozlišením WSVGA (1024x600px) |
![]() |
1GB RAM LPDDR3 |
![]() |
WiFi, Bluetooth 4.0, GPS |
![]() |
16GB eMMC |
![]() |
1x USB 2.0 |
![]() |
Integrovaná: Intel HD Graphics |
![]() ![]() |
|
|
|
|||
U NÁS TROCHU JINAK
Svých zákazníků si vážíme! Všechny notebooky i PC mají již systém nainstalovaný a to se všemi nutnými ovladači. Nemusíte provádět žádné další optimalizace a instalace abyste si svůj notebook nebo PC mohli hned naplno užívat. Všechny notebooky rovněž důkladně testujeme. U nás tedy nehrozí, že si koupíte neotestované nefunkční zařízení.
ZÁRUKA
Na tento produkt je poskytnuta záručná lhůta 2 roky. Zařízení pocházejí přímo z partnerské AUTORIZOVANÉ sítě ASUS. Máte tak jistotu a záruku kvality, kterou garantuje přímo výrobce této značky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4712900098235 |
| Typ produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 7" |
| Typ procesoru: | AMD Atom |
| Kapacita disku: | 16GB eMMC |
| Velikost operační paměti: | 1GB |
| Rozlišení: | 1024x600 |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Operační systém: | Android 5.0 |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Tip na dárky: | Dárky pro ajťáky, Dárky pro děti, Dárky pro holky, Dárky pro kluky, Dárky pro muže, Dárky pro muže k narozeninám, Luxusní vánoční dárky, Nejlepší dárky, Nejlepší dárky na vánoce, Nejlepší dárky pro ženy, Nápady na dárky, Originální dárky pro děti, Tipy na dárky, Vánoční dárky, Vánoční dárky pro dívky, Vánoční dárky pro kluky, Vánoční dárky pro muže, Vánoční dárky pro ženy |
| Výrobce: | Asus |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | AndroidUsbMicro |
| Procesor: | Intel Atom x3-C3200 |
| Frekvence procesoru: | 1.20 GHz |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Grafická karta: | Intel HD Graphics |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | NE |
| Operační paměť: | LPDDR3 |
| Webkamera: | ANO |
| Mechanika: | NE |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | NE |
| HDMI: | NE |
| VGA: | NE |
| LAN: | NE |
| eSATA: | NE |
| DisplayPort: | NE |
| Numerická klávesnice: | NE |
| Podsvícená klávesnice: | NE |
| 3G modem: | NE |
| WIFI: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Barva: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










