Předváděcí notebooky

 

 

892x600_body_landingpage_POC-1

 892x600_QR_výhody_plusy-1

2v1

Ukázat výběr

Maly a lehky_1

Hledáte tablet na surfování po internetu, ať už na cestách či v pohodlí Vaší postele, s možností připojení externí klávesnice pro komfortnější vyhledávání? Mininotebook s dotykovým displejem vhodný na evidenci poznámek z univerzitní přednášky či důležitého meetingu? Konvertibilní stroj, jehož panty jdou otočit až o 360° a který Vám tak nabídne 4 různé možnosti použití (notebook, stan, stojan, tablet) pro potřeby prezentace fotografií, přehrávání oblíbených filmů či čtení napínavého bestselleru? Není potřeba dále pátrat, řešení se nachází přímo zde.

Multimediální

Ukázat výběr

Studie a prace

Ne vždy se v domácnosti najde využití pro stolní počítač. Někdy má pro nás větší prioritu možnost přenést si zařízení do každé místnosti, a proto se raději vyplatí sáhnout po nějakém notebooku. Chcete se pohodlně usadit do křesla v obývacím pokoji, sledovat televizní seriál a zároveň se věnovat online nakupování? Naladit se při vaření v kuchyni na vlny internetového rádia? Shlédnout před spaním své oblíbené tvůrce na YouTube? Pokud zrovna nepožadujete nadpozemský výkon a jde Vám především o všestranného pomocníka do každé situace, mrkněte do této kategorie, kde jsme pro Vás pár takových kousků připravili.

Kategorie B

Ukázat výběr

Kategorie B

„Nezáleží na vzhledu, důležité je jací jsme uvnitř.“ Ať už s tímto tvrzením souhlasíte, nebo ne, u těchto zařízení to platí dvojnásob. Naleznete zde zástupce ze všech již zmíněných kategorií s tím rozdílem, že každý z nich na sobě nese drobnou vadu na kráse z výroby. Ty jsou však pouze estetického charakteru a nikterak neovlivňují samotnou funkčnost. Pokud Vám toto sedí, Vaše sleva bude ještě větší!