To, co stálo za to ukázat

Co uděláte s tím nejlepším? Ukážete to. Chcete, aby lidi věděli, že tohle jste vy. Že vy za to stojíte. A předváděcí modely jsou přesně touhle chloubou. To, čím se výrobci prezentovali. S jediným rozdílem – za zlomek ceny.

Modely, co už to jednou rozbalily

A vůbec jim to neuškodilo. Předváděčky pocházejí z propagačních akcí výrobců, nevyzvednutých a vrácených objednávek nebo nevyprodaných skladových zásob. Ať už ležely na skladě, nebo si udělaly výlet k nerozhodnému zákazníkovi, jsou jako nové. Často absolutně nepoužívané. Zkrátka jen vybalené a zabalené.

pred_fin

Díky tomu je spousta kousků ještě kompletně nastrojená. V originální krabici a s ochranou fólií na monitoru.  Všechny modely navíc disponují českou klávesnicí. Ty, kterým chyběla, jsme opatřili kvalitními vinylovými polepy. Vždy v barvě původní klávesnice. Tak, aby nebylo nic poznat.

Kde jsme k nim přišli?

Rovnou u zdroje. Od samotných výrobců HP, Lenovo, Asus, Acer, Dell a MSI. Ti si za svým zboží stojí, a tak ho nabízejí se vší parádou. Dostanete od nás dvouletou záruku i nervy šetřící warranty pickup servis. Takže pokud se vám během 24 měsíců od koupi s počítačem cokoliv stane, vyzvedne ho u vás zdarma autorizovaný servis.

Přímá spolupráce s výrobci se vyplácí. A to hlavně vám. Certifikované členství jako HP Official Business Partner zaručuje originální Hewlett-Packard servis a až o 40 % nižší ceny

Tři kategorie kvality, jeden přístup

Každá kategorie má něco, jedno ale mají všechny společné – 100% funkčnost. Počítač musí běžet jako na drátkách. Bez vad(ně), bez zádrhelů. Připouštíme jediné. Estetickou nedokonalost. Nepatrnou oděrku, drobný škrábanec nebo sedřenou svrchní barvu. Nic víc. Když už model něco takového má, dočtete se to přímo na jeho stránce.

fin_a+

Predvadeci A+

Jako nové. Bez jediného škrábance. Často se jedná o nadvýrobu, takže jsou mnohdy ještě originálně zabalené a naprosto netknuté.

 

fin_a_škrábanec

Predvadeci A

Po vizuální i technické stránce jako nové. Body jim sráží pouze drobné vady z výroby nebo miniaturní přehlédnutelné známky užívání. Nejčastěji jde například o malé škrábance na spodní straně notebooku atd. Problém se ale nikdy nesmí týkat displeje.

 

fin_b_škrábanec

Predvadeci B

Béčko nabízí neuvěřitelné srážky z původních cen. A to jen díky většinou drobným estetickým vadám. I tak jde ale pořád o zánovní zboží. Stačí říct a my vám konkrétní model s radostí nafotíme.

 

Po předváděčkách sáhněte, protože

  • dostanete zánovní zboží za minimální ceny
  • můžete počítat s dvouletou zárukou a servisem od autorizovaného servisu výrobce
  • když se něco pokazí, je tu warranty pickup service
  • vyhazovat peníze za nové nedává smysl