Apple iMac 21,5" 4K 2017
Kód: AIO00009967Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
Apple jako absolutní špička prémiové kvality
|
![]() |
Intel Core i5 nabízí výkon a rychlost, které si zamilujete.
|
![]() |
Radeon™ RX koluje hraní v obvodech
|
![]() |
Vysokorychlostní úložiště SSD NVMe
|
![]() |
Pestrobarevná technologie IPS bez slepých úhlů
|
![]() |
Počítač připravený k okamžitému používání
|
B
Kategorie B Nejlepší poměr cena/výkon
Mírné kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 1901980856580 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Úhlopříčka: | 21,5" |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Velikost operační paměti: | 16 GB |
| Rozlišení: | 4096 x 2304 |
| Dedikovaná grafická karta: | ANO |
| Operační systém: | macOS Ventura |
| Dotyková obrazovka: | NE |
| Barva: | Stříbrná |
| Model: | iMac 21,5" 4K 2017 |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | AMD Radeon RX 460 |
| Frekvence procesoru: | 3,00 - 3,50 GHz |
| Generace procesoru: | 7. Generace |
| LAN: | ANO |
| Model procesoru: | Intel Core i5-7400 |
| Počet jader: | 4 + 4 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ paměti GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Velikost paměti GPU: | 2 GB |
| Webkamera: | ANO |
| Wifi: | ANO |
| Provedení: | AiO (All in One) |
| Výrobce: | Apple |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB-C: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






.jpg)