Microsoft Surface Pro 5
Kód: NTB00010934Související produkty
Detailní popis produktu
![]() |
S Microsoftem získáš dokonale vyladěný prémiový notebook
|
![]() |
2v1 svoboda na práci i zábavu
|
![]() |
Intel Core i5 nabízí výkon a rychlost, které si zamilujete.
|
![]() |
Vysokorychlostní úložiště SSD NVMe
|
![]() |
Pestrobarevná technologie IPS bez slepých úhlů
|
![]() |
Ověřený systém Windows 10
|
![]() |
Notebook připravený k okamžitému používání
|
B-
Kategorie B- Nejvýhodnější cena
Výraznější kosmetické nedostatky na displeji nebo těle
Produkt je plně funkční, více o stavech zde. Pro zaslání fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Typ produktu: | Repasovaný B- |
| Úhlopříčka: | 12,3" |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Velikost operační paměti: | 8 GB |
| Rozlišení: | 2736 x 1824 |
| Dedikovaná grafická karta: | NE |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Barva: | Stříbrná |
| Model: | Surface Pro 5 |
| Podsvícená klávesnice: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 2,60 - 3,50 GHz |
| Generace procesoru: | 7. Generace |
| Hmotnost (kg): | 0,812 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 620 |
| Konvertibilita: | Oddělitelný (2v1) |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesoru: | Intel Core i5-7300U |
| Počet jader: | 2 + 4 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR3 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| Webkamera: | ANO |
| Wifi: | ANO |
| #CENA: | do 4 000 Kč |
| #TAG: | Akce, Kvalitní, Levné, Na splátky, Nejlepší, Nejprodávanější, Použité, Repasované, Sleva, Výkonný, Výprodej |
| Série: | Surface |
| Systém: | Windows 10 |
| Vlastnosti: | Dotykový, Lehký, LEVNÝ |
| Výrobce: | Microsoft |
| Využití: | Cestovní, Domácí, Dětský, Seniorský |
| Mini DisplayPort: | ANO |
| Počet Mini DisplayPort: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







.jpg)