HP SPECTRE Pro ty, co nesleví ze svých nároků

head

Spolehlivý, rychlý, adaptabilní. Zkrátka přístroj, na který se můžete spolehnout a vymáčknete z něj maximum. Když spadne systém, může vás to stát čas i peníze. A obojí je zbytečně drahé. Obzvlášť ve chvíli, kdy se tomu dá jednoduše předejít. Pečlivý výběr notebooku – ta počáteční investice – pak může dokonale zjednodušit vaši práci. A ušetřit zbytečné nervy.

Business třída jen pro businessmany?

Už dávno ne. Naopak. Po těchto noteboocích stále častěji sahají všichni, kteří prostě hledají kvalitu. A jistotu. Intenzivní pracovní nasazení pro ty modely není překážkou a obvody jim nezavaří ani pořádný zápřah. Stojí totiž na čtyřech V.

  • Výkon musí zajistit skutečně plynulou práci. Svižnou a bezproblémovou. Obrovské data sety i grafické editory běží a nezakopávají zbytečně o nedostatečnou kapacitu.

  • Váha nesmí překážet zrychlenému tempu. Jednoduše ho vezmete všude s sebou. Odolné materiály, které zabrání poničení, jsou totiž odlehčené a nestrhnou vám záda. Ani rameno nebo ruku.

  • Výdrž baterky musí stačit nonstop nasazení. Dlouhé hodiny náročné práce zvládne i bez napájení. Během dlouhých cest, na schůzkách nebo doma v gauči s nohama nahoře.

  • Vysoká míra zabezpečení pro klid na duši. Nemusíte se bát o citlivá data ani soukromé údaje.

 

spectre-back

 

Ledově svižný výkon

Notebook pro grafiky, programátory i manažerské pozice. S procesory Intel Core i5 a i7 nejnovějších generací zvládne HP Spectre cokoliv. Nabitý je početnými jádry s technologií Hyper-Threading a rychlým SSDéčkem. Díky tomu reaguje hbitě, pružně a neseká se. Takže nebudete muset čekat na otravné vykreslování nebo načítání souborů.

Přehřívání také nehrozí. Inovativní technologie hyperbarického chlazení zvládá udržovat procesor ve stálé teplotě. Tomu pomáhá i dynamicky nastavené napájení, které přizpůsobuje výkon aktuálním požadavkům.

Lehký, odolný a někdy i otočný

HP Spectre váží jen o něco málo víc než kilo peří. Ultratenké tělo je vyrobeno z broušeného hliníku a karbonových vláken. Takže máte co dočinění s elegantním, ale přesto odolným notebookem. Systém pístových pantů pak zajišťuje bezproblémové sklápění displeje i maximální výdrž těchto vysoce namáhaných součástek.

Obzvlášť to ocení majitelé modelů x360, u kterých jsou klouby otočné kolem celé své osy. Což je ideálním řešením pro všechny, kteří shánějí kvalitní notebook 2v1.

spectre-keyboard

 

Dokonalý zvuk i obraz

Ani o displej nemusíte mít strach. Materiál pokročilé technologie Corning Gorilla se jen tak nepoškrábe a neponičí. Zkrátka na obrazovce neuvidíte nic, co vážně vidět nechcete. Naopak si budete moct užít i ty nejjemnější detaily. Kvalitní Full HD displej s technologií IPS perfektně vykreslí obraz i všechny barvy. Bez ohledu na světelné podmínky. Sledování filmů, práce s grafikou nebo videohovory tak zvládnete skutečně kdekoliv.

Osekaný nebyl ani audiosystém. O zvuk se totiž postarala legendární dánská high-end značka elektroniky Bang&Olufsen.

Výdrž, která není na baterky

Alespoň ne na ty klasické. Baterie notebooku HP Spectre je totiž neskutečná. V provozu vydrží až 10 hodin. A to i při středně náročném využití. Takže pro práci v terénu (i když tím terénem je třeba jen kavárna)? ideální.

Zároveň disponuje nejmodernějšími USB porty, které umožňují bleskové nabíjení i přenos dat. Stoprocentní kapacity tak dosáhnete už po hodině napájení. Nikdo totiž nemá čas ztrácet čas.

spectre-fp

 

Data v bezpečí

Citlivá data nebo soukromé údaje jsou u HP Spectre v bezpečí. Čtečka prstů a infračervená kamera pomáhá všechno pečlivě chránit. Zároveň se hodí možnost okamžitého odstavení kamery nebo mikrofonu pomocí jediného stisknutí tlačítka.  

Má prostě všechno. Je nekompromisní ve výkonu i v designu. A aby toho lákání nebylo málo, máme ještě jedno eso v rukávu. Recenze dalších modelů notebooků najdete v tomto článku srovnání nejlepších notebooků.


carousel_png

** použité fotografie:
https://www8.hp.com/cz/cs/images/Performance_Beyond_Expectations_Desktop_tcm141_2717144_tcm141_2717614_tcm141-2717144.jpg
https://unsplash.com/photos/7KLpKCG05vI
https://www.pexels.com/cs-cz/foto/notebook-kancelar-internet-pripojeni-4574586/

https://www8.hp.com/cz/cs/images/SupermanSpiderman_Module_4_Smart_Technology_02_Fingerprint_Reader_tcm141_2717331_tcm141_2717228_tcm141-2717331.jpg