MSI Claw A8 BZ2EM-036DE
Kód: GAM00009946Detailní popis produktu
|
|
Plnohodnotné PC hraní v handheldu MSI Claw A8 BZ2EM přináší výkon herního PC do kompaktního handheldu, na kterém si zahraješ hry ze Steamu, Game Passu i dalších platforem bez omezení. Díky systému Windows máš přístup ke klasickým launcherům i aplikacím stejně jako na notebooku nebo desktopu. 8" dotykový IPS displej s 120Hz obnovovací frekvencí zajišťuje plynulý obraz a lepší odezvu při hraní. Ergonomická konstrukce a integrované ovládací prvky umožňují pohodlné hraní i delší dobu. |
|
Výkon AMD Ryzen a rychlý 120Hz displej O výkon MSI Claw A8 BZ2EM se stará procesor AMD Ryzen v kombinaci s integrovanou grafikou Radeon, která zvládá moderní hry i multimediální využití. Rychlá LPDDR5 paměť pomáhá plynulému chodu systému i multitaskingu a NVMe SSD výrazně zkracuje načítání her. 8" IPS displej s rozlišením Full HD a 120Hz obnovovací frekvencí nabízí ostrý a plynulý obraz. Nechybí USB-C, Wi-Fi a Bluetooth pro snadné připojení příslušenství ani čtečka paměťových karet pro rozšíření úložiště. |
![]() |
Takhle vypadá skutečná svoboda hraní podívej se, co MSI Claw A8 BZ2EM
Sleduj, jak vypadá výkon herního PC v těle handheldu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní konzole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 8" |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Velikost operační paměti: | 24 GB |
| Rozlišení: | 1920 x 1200 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Barva: | Černá |
| Model: | Claw A8 BZ2EM-036DE |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 2 - 5 GHz |
| Generace procesoru: | Ryzen Z2 |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon 890M |
| Model procesoru: | AMD Ryzen Z2 Extreme |
| Počet jader: | 8 + 16 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Výrobce: | MSI |
| Počet USB-C: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

![file.[1]](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.pocitarna.cz/user/documents/upload/Dlouhý popisek/MSI Claw A8 BZ2EM a.jpg)
