MSI Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition-091DE
Kód: GAM00009945Detailní popis produktu
![]() |
Hraj PC hry kdekoliv MSI Claw 8 AI+ přináší plnohodnotný herní výkon ve formátu handheldu, takže si zahraješ své knihovny ze Steamu, Game Passu nebo dalších platforem přímo v ruce. Díky systému Windows 11 máš přístup ke klasickému desktopu i launcherům bez omezení. 8" dotykový IPS displej s rozlišením 1920 × 1200 a 120Hz obnovovací frekvencí zajišťuje plynulý obraz a dostatek prostoru pro detailní hraní. Výkonné vnitřnosti doplňuje prémiová edice Polar Tempest, která podtrhuje unikátní charakter zařízení. |
|
Intel Core Ultra a 120Hz displej v praxi O chod se stará procesor Intel Core Ultra 7 258V s frekvencí až 4,8 GHz v kombinaci s grafikou Intel Arc 140V, která zvládá moderní hry i náročnější tituly. 32 GB DDR5 RAM umožňuje plynulý multitasking a rychlé přepínání mezi aplikacemi, zatímco 2TB NVMe SSD nabízí dostatek prostoru i rychlé načítání her. 8" IPS displej s rozlišením 1920 × 1200 a 120 Hz zajišťuje ostrý a plynulý obraz. Nechybí USB-C pro připojení příslušenství, Wi-Fi a Bluetooth pro bezdrátovou konektivitu, čtečka paměťových karet pro rozšíření úložiště ani čtečka otisků prstů pro rychlé přihlášení. |
![]() |
Plnohodnotné PC hraní v handheldu
Podívej se na reálný výkon, plynulost 120Hz displeje i to, jak zvládá moderní hry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní konzole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377378642 |
| Typ produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 8" |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Rozlišení: | 1920 x 1200 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Barva: | Černá |
| Model: | Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition-091DE |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 2,20 - 4,80 GHz |
| Generace procesoru: | 15. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc 140V |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Počet jader: | 8 + 8 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Výrobce: | MSI |
| Počet USB-C: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


