MSI Claw 8 AI+ A2VM-006UK
Kód: GAM00009952Detailní popis produktu
|
|
Handheld, který hraje na velké cíle Tenhle stroj nevznikl pro kompromisy. MSI Claw 8 AI+ A2VM je navržený jako ultimátní handheld pro hráče, co nechtějí slevit z nároků ani na cestách. Díky výkonu generace AI, rychlému displeji se 120 Hz, podpoře Windows 11, výborné ergonomii a možnosti připojení k externímu monitoru, klávesnici i myši se nezalekne žádné výzvy. Hraješ na něm nejnovější tituly, streamuješ, multitaskuješ, prostě zkrátka máš plnohodnotný herní stroj ve formátu, který hodíš do batohu. |
|
Nechá tě hrát podle tvých pravidel Chceš si zapnout hru v kuchyni? V autobuse? V lese? Udělej to. Claw 8 AI+ A2VM nečeká, až najdeš ideální podmínky. Je to konzole, která se přizpůsobí tobě, a ne naopak. Všechno je rychlé, plynulé a maximálně pod kontrolou. Každý klik, každý tah, každý moment ve hře. Držíš v ruce mašinu, která tě nenechá vydechnoutí. |
![]() |
Nech si ukázat, proč Claw 8 AI+ A2VM bourá limity handheldů
Je to výkon, přesnost a absolutní svoboda
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní konzole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka: | 8" |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Velikost operační paměti: | 32 GB |
| Rozlišení: | 1920 x 1200 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ANO |
| Barva: | Černá |
| Model: | Claw 8 AI+ A2VM-006UK |
| Bluetooth: | ANO |
| Čtečka otisků prstů: | ANO |
| Čtečka paměťových karet: | ANO |
| Frekvence procesoru: | 2,20 - 4,80 GHz |
| Generace procesoru: | 15. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc 140V |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Počet jader: | 8 + 8 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Výrobce: | MSI |
| Počet USB-C: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

![file.[1]](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.pocitarna.cz/user/documents/upload/Fotky k popiskům david/MSI Claw 8 AI+ A2VM a.jpg)
